HABERLER
HABERLER
Pointr Bilişim A.Ş. Ar-Ge Merkezi Tescili Aldı!
Pointr Bilişim A.Ş. Ar-Ge Merkezi Tescili Aldı!Firmalarımızdan İstanbul ilinde yazılım sektöründe faaliyet gösteren POINTR BİLİŞİM A.Ş., Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan Ar-Ge Merkezi tescili almaya hak kazanmıştır. Firmamızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
1501 Sanayi Ar-Ge Destek Programına Yalnızca KOBİ’ler Başvurabilecek
1501 Sanayi Ar-Ge Destek Programına Yalnızca KOBİ’ler Başvurabilecek1501 Sanayi Araştırma Teknoloji Geliştirme ve Yenilik Projeleri Destekleme Programı Uygulama Esasları 14 Mart 2019 tarihinde yapılan TÜBİTAK Yönetim Kurulu toplantısında değiştirilerek, programa sadece KOBİ ölçeğindeki kuruluşların başvuru yapabilmesi şartı getirilmiştir.
TEYDEB Programlarında Yenilikler
TEYDEB Programlarında YeniliklerTÜBİTAK TEYDEB tarafından yürütülen destek programlarından; 1501-Sanayi Araştırma Teknoloji Geliştirme ve Yenilik Projeleri Destekleme Programı Uygulama Esasları, 1507-KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı Uygulama Esasları, 1509-Uluslararası Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı Uygulama Esasları ve 1511-Öncelikli Alanlar Araştırma Teknoloji Geliştirme ve Yenilik Projeleri Destekleme Programı Uygulama Esaslarının bazı maddelerinde düzenlemeler yapıldı.
TEYDEB 1507 Programında Bütçe Üst Limit Artırıldı
TEYDEB 1507 Programında Bütçe Üst Limit ArtırıldıTÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı tarafından yürütülen 1507 kodlu KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programına başvuruda bulunacak projenin toplam bütçe üst limiti artırılmıştır.
Sarkuysan Elektrolitik Bakır San. ve Ticaret A.Ş. Ar-Ge Merkezi Tescili Aldı!
Sarkuysan Elektrolitik Bakır San. ve Ticaret A.Ş. Ar-Ge Merkezi Tescili Aldı!Firmalarımızdan Kocaeli ilinde metalurji sektöründe faaliyet gösteren SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SAN. VE TİCARET A.Ş., Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan Ar-Ge Merkezi tescili almaya hak kazanmıştır.
KOSGEB TEKNOYATIRIM Başvuruları Başladı
KOSGEB TEKNOYATIRIM Başvuruları BaşladıAr-Ge sonrası yatırımların 5 Milyon TL’ye kadar desteklendiği KOSGEB KOBİ TEKNOYATIRIM (KOBİ Teknolojik Ürün Yatırım) Destek Programı başvuruları başlamıştır.
TEYDEB 1511 Öncelikli Alanlar Ar-Ge Destek Programı Çağrıları Açıldı
TEYDEB 1511 Öncelikli Alanlar Ar-Ge Destek Programı Çağrıları AçıldıTÜBİTAK tarafından 6 tematik alanda açılan çağrıları ve son başvuru tarihleri için tıklayınız...
REFERANSLARIMIZ